PODUKT PREMIUM

Wybrane modele z 6 letnią gwarancją. Profesjonalna sieć Dealerska. Wparcie posprzedażowe.

JAKOŚĆ

Ponad 20 letnie doświadczenie, testy jakościowe, najwyższej klasy podzespoły.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

Najnowsze podzespoły elektroniczne, autorskie oprogramowanie, zdalna komukacja, IoT.

Dlaczego robot koszący?

Robot koszący Wiper Premium daje Tobie czas, oszczędności i piękny trawnik, który codziennie wygląda tak samo! Urządzenie pracuje automatycznie wedle ustalonego harmonogramu. Robot koszący pracuje codziennie, może pracować w deszczu, aby Twój trawnik każdego dnia wyglądał perfekcyjnie. Kiedy akumulator jest bliski rozładowania się robot koszący samodzielnie wraca do stacji dokującej. Roboty koszące to też bardzo niskie użycie energii elektrycznej.

CZAS

Robot koszący pracuje automatycznie dając Tobie wolny czas, który można wykorzystać na relaks rodziną.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Bardzo niski poziom zużycia energii elektrycznej, brak potrzeby wymiany oleju.

JAKOŚĆ KOSZENIA

Mocne noże, wysoka prędkość pracy noża, duża częstotliwość koszenia, specjalnie opracowany algorytm jazdy, mapowanie ogrodu.

RZADSZE NAWOŻENIE

Robot ścina końcówki źdźbeł trawy, w których jest najwięcej minerałów. Skoszona i zmulczowana trawa staje się naturalnym nawozem.

NISKI POZIOM HAŁASU

Bardzo cicha praca, robot może pracować w nocy. Koszenie już nie będzie przeszkadzało domownikom i sąsiadom.

WYGLĄD TRAWNIKA

Trawnik codziennie wygląda tak samo. Po kilku miesiącach zmienia się, stając się gęstszym i bardziej sprężystym.

BRAK PROBLEMU Z POKOSEM

Robot mulczuje trawę, dzięki temu nie musisz zbierać, przechowywać i wywozić pokosu.

OSZCZĘDNOŚCI

Uzyskujesz wolny czas, oszczędzasz na energii, wywozie pokosu i kosztach eksploatacji. Dużo rzadziej nowizisz trawnik oraz rzadziej go podlewasz.

Jak działa robot koszący Wiper Premium?

Wiper Premium jest integentnym automatem koszącym, który uwalnia nas od koszenia trawy. Robot koszący wykonuje swoją pracę całkowicie automatycznie. Nasze roboty nie wymagają Twojej obecności, czy też pomocy. Wiper Premium pracuje wedle zaprogramowanego harmonogramu, na przemian pracuje i ładuje się. Kosiarka automatyczna Wiper Premium buduje mapę Twojego trawnika, napotykając przeszkodę nanosi ją na zbudowaną mapę. Kiedy kończy się przedział czasowy na pracę lub akumulator jest już blski rozładowania, kosiarka samodzielnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania.

Wiper Premium to kosiarka XXI wieku

 Nasze roboty zawsze wiedzą co mają robić! System mapowania Sat Dynamic Memory Cut, mocne noże czteroramienne ze stali nierdzewnej, specjalnie zaprojektowane podwozie, koła Flex rubber dla doskonałej trakcji, nachylenia do 75%, aplikacja mobilna do zarządzania robotem koszącym, najnowocześniejsze akumulatory, od ponad 20 lat udoskonalane algorytmy pracy i wiele więcej!

Więcej

Twoje Bezpieczeństwo jest dla nas 

najważniejsze!

Roboty Wiper Premium posiadają szereg elementów bezpieczeństwa.

Rewolucyjny system Amico, pozwala na pracę naszej kosiarki robotycznej w obecności zwierząt. Wiper Premium zatrzyma nóż w bezpiecznej odległości od Twojego psa, kota, a nawet żółwia! 

Więcej

MAPOWANIE OGRODU

Sat Dynamic Memory Cut

Roboty koszące Wiper Premium dzięki mapowaniu ogrodu koszą dokładniej i szybciej.

Więcej

Wiper Premium

Szeroka gama modeli, pozwala dobrać robota do każdego ogrodu.

Seria I

Do 1300m2

Roboty idealne do małych ogrodów, kiedy głównym wyznacznikiem jest cena. Modele serii I gwarantują wydajność i doskonałe osiągi mimo swoich niewielkich rozmiarów.

Seria K

Do 1800m2

Seria K jest wyjątkowa w swoim rodzaju ze względu na charakterystykę jej obudowy, która składa się z dwóch odrębnych jednostek – napędowej i koszącej.

Seria C

Do 1800m2

Roboty koszące serii C zostały zaprojektowane do małych i średnich ogrodów. Wszystkie modele z tej serii mają nieduży, trójkątny kształt. Lekkie, zwinne i wydajne. 

Seria KS

Do 3200m2

Seria KS jest rozbudowaną wersją serii K. Elektryczna regulacja wysokości koszenia, ekran dotykowy, błotniki, wbudowany moduł Connect. Dużo większe areały oraz ładowanie indukcyjne.

Seria CLIMBER

Do 3500m2

Model ten jest przeznaczony na obszary o bardzo dużym nachyleniu, sięgającym do 75%. Napęd na wszystkie koła pozwala na swobodne poruszanie się na dużych nachyleniach.

Seria F

Do 5000m2

Seria F to roboty z najwyższej półki. Innowacyjna konstrukcja, działa z dużą wydajnością na każdym rodzaju powierzchni, obsługując obszary koszenia do 5000 m2. Pracuje do 7 godzin na jednym ładowaniu.

Seria KXL

Do 6000m2

Model KXL S jest w stanie poruszać się w każdym terenie dzięki przegubowi, odchylanym przednim kołom i potrójnym tylnym elastycznym gumowym oponom, które gwarantują wyjątkową przyczepność.

Seria P

Do 7000m2

Seria P jest przeznaczona na duże obszary. Zoptymalizowane akumulatory wraz z systemem nawigacji GPS zapewniają jeszcze lepsze wyniki i większy zasięg w krótszym czasie.

Seria YARD

Do 20000m2

Seria Yard została zaprojektowana dla osób, które chcą zarządzać dużymi powierzchniami w sposób automatyczny, zmniejszając ogólne koszty eksploatacji (robociznę i konserwację). To roboty o najwyższej wydajności.

Umów się na bezpłatną prezentacje

Producent 

Producentem robotów koszących Wiper Premium jest ZCS, który od 2000 roku projektuje, produkuje i dystrybuuje innowacyjne roboty koszące hi-tech, które są najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawanym produktem. W ofercie znajdują się dziesiątki modeli, aby sprostać najbardziej zróżnicowanym i wymagającym potrzebom ogrodniczym. Nowa linia K mówi językiem przyszłości: elastyczna, modułowa, intuicyjna, wyposażona w inteligentne baterie i ładowanie indukcyjne. Seria ta wyposażona jest w inteligentne urządzenie ZCS Connect, które umożliwia zarządzanie robotem i sterowanie nim w dowolnym miejscu i czasie. Możesz dowiedzieć się, czy i jak działa robot koszący, ustawiać i zmieniać godziny pracy i obszary, otrzymywać najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, sprawdzać lokalizację: wchodzić w interakcję z robotem w dowolnym miejscu i czasie za pomocą smartfona. Nie zapominajmy, że produkowane przez ZCS roboty koszące kochają i szanują przyrodę.

Pełna gama akcesoriów

Bogaty wybór dodatkowych akcesoriów dla robotów koszączych Wiper Premium.

Akcesoria

Dealerzy

Mapa Dealerów

Wyszukaj Dealera najbliżej Ciebie

Do pobrania

INSTRUKCJE

Sprawdź

ULOTKI

Sprawdź

Logo

Sprawdź

Wsparcie i Serwis

Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do naszej sieci sprzedaży. Nie wymagamy wyłączności!
Poznaj więcej zalet wyróżniających nas na tle konkurencji.

Naprawy 

Realizujemy naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne wszystkich marek robotów koszących produkowanych przez firmę ZCS, czyli: Wiper, Tech-Line i Ambrogio. Jako oficjalny dystrybutor, posiadamy dostęp do oryginalnych części producenta.

Więcej

Szkolenia i wsparcie

Dostarczamy profesjonalną wiedzę w postaci dedykowanych szkoleń produktowych, instalacyjnych oraz serwisowych a także w zakresie sprzedaży, marketingu czy social mediów. Oferujemy szeroki zakres wsparcia technicznego dla naszych kontrahentów i klientów.

Więcej

Przeglądy zimowe

Jako oficjalny dystrybutor marki Wiper Premium, oferujemy usługę przeglądu zimowego robota koszącego, w pełni przeprowadzoną według wszystkich wytycznych producenta – firmę ZCS (właściciela marek robotów koszących Wiper, Tech-Line oraz Ambrogio).

Więcej

FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących tematyki robotów koszących wraz z odpowiedziami, odnoszącymi się do robotów marki Wiper a także pozostałych marek włoskiego producenta, jakim jest firma ZCS (Zucchetti Centro Sistemi), czyli Tech-Line oraz Ambrogio.

Więcej

Aplikacja
My Robot Wiper 

Aplikacja mobilna dla robotów koszących Wiper Premium pozwala na łączność z robotem z każdego miejsca na świecie.

Bogata funkcjonalność umożliwia sprawdzenie statusu naszego robota, jego historii i wiele więcej…

Więcej

Współpraca

Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do nas!

Nie wymagamy wyłączności. Poznaj więcek zalet wyróżniających nas na tle konkurencji.

Więcej

Kontakt

Robolife Sp. z o.o.

02-968 Warszawa
ul. Przyczółkowa 152

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000878539,
NIP: 9512513055, REGON: 387962213, Kapitał zakładowy: 250.000,00 PLN

[mesmerize_contact_form shortcode=”contact-form-7 id="4" title="Contact form 1"”]