O ROBOTACH

Zaprojektowany, skonstruowany i zmontowany we Włoszech.
To co najlepsze we włoskiej inżynierii jest do Twoich usług.

Wiper Premium jest integentnym automatem koszącym, który uwalnia nas od koszenia trawy. Robot koszący wykonuje swoją pracę całkowicie automatycznie. Nasze roboty nie wymagają Twojej obecności, czy też pomocy. Wiper Premium pracuje wedle zaprogramowanego harmonogramu, na przemian pracuje i ładuje się. Kosiarka automatyczna Wiper Premium buduje mapę Twojego trawnika, napotykając przeszkodę nanosi ją na zbudowaną mapę. Kiedy kończy się przedział czasowy na pracę lub akumulator jest już blski rozładowania, kosiarka samodzielnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania.

Nasze roboty zawsze wiedzą co mają robić! System mapowania Sat Dynamic Memory Cut, mocne noże czteroramienne ze stali nierdzewnej, specjalnie zaprojektowane podwozie, koła Flex rubber dla doskonałej trakcji, nachylenia do 75%, aplikacja mobilna do zarządzania robotem koszącym, najnowocześniejsze akumulatory, od ponad 20 lat udoskonalane algorytmy pracy i wiele więcej!
Bezpieczeństwo, niezawodność i ekologia są dla nas bardzo ważne.

wiper premium warszawa
wiper premium warszawa

Producent

Producentem robotów koszących Wiper Premium jest ZCS, który od 2000 roku projektuje, produkuje i dystrybuuje innowacyjne roboty koszące hi-tech, które są najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawanym produktem. W ofercie znajdują się dziesiątki modeli, aby sprostać najbardziej zróżnicowanym i wymagającym potrzebom ogrodniczym. Nowa linia K mówi językiem przyszłości: elastyczna, modułowa, intuicyjna, wyposażona w inteligentne baterie i ładowanie indukcyjne. Seria ta wyposażona jest w inteligentne urządzenie ZCS Connect, które umożliwia zarządzanie robotem i sterowanie nim w dowolnym miejscu i czasie. Możesz dowiedzieć się, czy i jak działa robot koszący, ustawiać i zmieniać godziny pracy i obszary, otrzymywać najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, sprawdzać lokalizację: wchodzić w interakcję z robotem w dowolnym miejscu i czasie za pomocą smartfona. Nie zapominajmy, że produkowane przez ZCS roboty koszące kochają i szanują przyrodę.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

Roboty Wiper Premium posiadają szereg elementów bezpieczeństwa. Czujnik przechyłu, podniesienia, obrotów koła, zderzaki, sonary, osłony noża – to wszystko aby robot był maksymalnie bezpieczny w użytkowaniu.

W sytuacji awaryjnej wystarczy nacisnąć przycisk „Stop” na środku urządzenia, aby natychmiast zatrzymać robota.

System antykradzieżowy – zabezpieczenie kodem PIN oraz funkcja Geo-fence.

Rewolucyjny system Amico, pozwala na pracę naszej kosiarki robotycznej w obecności zwierząt. Wiper Premium zatrzyma nóż w bezpiecznej odległości od Twojego psa, kota, a nawet żółwia! 
Robot za pomocą Bluetooth łączy się z urządzeniem Amico, które jest przyczepione do zwierzęcia.

wiper premium warszawa
wiper premium warszawa

Najwyższa jakość i najnowsza technologia!

Nasze produkty to bezpieczne urządzenia wyposażone w najlepsze, najbardziej wytrzymałe komponenty.
Roboty wyposażone są w moduł GPS i łączność GSM.
Duże nachylenia – to nie problem, roboty koszące Wiper Premium pokonują nachylenia do 75%!
Sterowanie głosem – tak nasze roboty są na to gotowe.

Wiper Premium jest wyposażony w inteligentne algorytmy koszenia, które są rozwijane od ponad 20 lat. Rewolucyjne koła Flex Rubber dają doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni.

System pracy zespołowej +infinity, roboty pracujące na jednym obszarze komunikują się ze sobą, przekazując informacje o skoszonych miejscach na obszarze, tak aby pozostałe roboty już tam nie pracowały.

Pojemne i wytrzymałe akumulatory, zbudowane w najnowszej technologii.

Mocne noże ze stali nierdzewnej – zaprojektowane aby tak aby każde cięcie było idealne.

Geo-fence – system lokalizacyjny, który jest uruchamiany po opuszczeniu przez robota koszącego wyznaczonego okręgu. Urządzenie po opuszczeniu wyznaczonej strefy, cały czas informuje nas o swoim położeniu. Jednocześnie robot blokuje się i nie można go wyłączyć.

Powrót do stacji dokującej za pomocą GPS.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dla robotów koszących Wiper Premium pozwala na łączność z robotem z każdego miejsca na świecie. Bogata funkcjonalność umożliwia sprawdzenie statusu naszego robota, jego historii.

wiper premium warszawa
wiper premium warszawa

Robot koszący to piękny i zadbany trawnik

Wysoka częstotliwość koszenia zmniejsza ilość chwastów na trawniku, dzięki czemu zyskuje on jeszcze piękniejszy wygląd. W rzeczywistości trawnik jest przycinany o zaledwie kilka milimetrów każdego dnia. W ten sposób maleńkie cząsteczki trawy, które spadają na ziemię, rozkładają się naturalnie, eliminując potrzebę utylizacji, jednocześnie stają się naturalnym nawozem.

Deszcz to nie problem

PRACUJE W KAŻDYCH WARUNKACH.

Wszystkie nasze roboty mogą pracować w deszczu i są wyposażone w ochronę przed strumieniami wody IPX-5.

Wiper Premium to zaawansowany robot przeznaczony do pracy w każdych typowych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można ustawić w zależności od potrzeb, automatycznie zarządza pracą robota. Dzięki temu Twój trawnik będzie idealnie skoszony i zadbany.

wiper premium warszawa

Ekologia

Robot charakteryzuje się bardzo niskim poziomem zużycia energii oraz brakiem zanieczyszczeń dla środowiska. Regularne i częste koszenie znacząco poprawia jakość darni oraz wspomaga zagęszczenie trawy, zwiększa też odporność na choroby, suszę oraz szkodniki. Rozdrobniony pokos nawozi trawnik i poprawia jego bilans wodny. Roboty eliminują problem zbierania, przechowywania oraz wywozu skoszonej trawy. Obecność robotów pomaga odstraszać krety.

Przejdź na zrównoważoną energię!
Zamień kosiarkę spalinową na robota koszącego.

Jeśli szukasz partnera, z którym chcesz budować wieloletnią i stabilną współpracę, skontaktuj się z nami.

Bardzo chętnie porozmawiamy z Tobą na temat formy współpracy.