roboty koszące na boiska

Roboty koszące na boiska piłkarskie i obiekty sportowe

Boiska wymagają szczególnej dbałości, by trawa miała zawsze określoną jakość i wysokość. Liczy się również poczucie bezpieczeństwa użytkowników murawy, a kosząc automatycznie, masz pewność, że trawa zawsze będzie odpowiednio przygotowana do treningu czy zawodów sportowych.

Przekonasz się, jak opłacalne jest użytkowanie robotów koszących, które mogą pracować wydajnie, a zarazem wyjątkowo cicho i oszczędnie. Kosząc regularnie robotem oszczędzasz nie tylko na kosztach paliwa ale również na podlewaniu i nawożeniu.

Nie musisz też zatrudniać dodatkowego personelu, który zajmowałby się koszeniem, czy utylizacją pokosu. Wystarczy tylko zainstalować stację ładowania oraz przewód obwodowy by roboty Wiper Premium spisały się na medal. 

Roboty to również inteligenta technologia wyposażona w czujniki – dzięki nim wiesz, że wszyscy znajdujący się w pobliżu kosiarki Wiper Premium są bezpieczni. Sensory chronią też i samą kosiarkę przed kradzieżą – możesz więc po prostu uruchomić ją za pomocą swojego smartfona i wrócić do swoich zajęć. 

Roboty koszące na boiska mogą automatycznie, cicho i bezobsługowo kosić trawniki o powierzchni nawet 20 000m2.

Napisz do Nas i sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Skontaktuj się z nami: www.wiperpolska.pl lub napisz na: info@robolife.pl