automatyczne kosiarki

Czy warto kupić automatyczne kosiarki?

Automatyczne kosiarki to nowoczesne urządzenia, które sprawiają, że koszenie trawnika przestaje być przykrym obowiązkiem. Wykonują najtrudniejszą pracę przy pielęgnacji darni za nas, sprawiając, że trawnik jest gęsty i pięknie wygląda od wiosny, aż do późnej jesieni.

Co to jest automatyczna kosiarka?

Automatyczna kosiarka zwana jest bardzo często robotem koszącym. To w pełni autonomiczne urządzenie, które samodzielnie kosi i mulczuje trawę. Nowoczesne rozwiązania zastosowywane w procesie produkcji sprawiają, że maszyna ta działa całkowicie bezobsługowo.

Automatyczne kosiarki - 4 najważniejsze cechy

Kosiarki automatyczne są urządzeniami inteligentnymi, a dzięki temu możemy zapomnieć o przykrym obowiązku koszenia. W trakcie pracy praktycznie nie emitują hałasu. Są proste w obsłudze i w pełni programowalne, a do tego kupić je można w korzystnej cenie. Bardzo ważną zaletą tych urządzeń jest fakt, że nie produkują spalin i nie zanieczyszczają w trakcie swojej pracy środowiska naturalnego.

automatyczne kosiarki

Co sprawia że automatyczne kosiarki są dobrym wyborem?

Automatyczne kosiarki cieszą się coraz większą popularnością, bo pozwalają oszczędzać czas i pozbyć się przykrego obowiązku, jakim dla wielu z nas jest koszenie trawnika. Dzięki nim nie musimy gromadzić i kompostować odpadów, a drobno pocięte źdźbła w sposób naturalny nawożą glebę.

Umów sie na darmową konsultację:

automatyczne kosiarki

Jakie cechy automatyczne kosiarki są najważniejsze?

Roboty koszące swoją popularność zawdzięczają temu, że są szybkie, precyzyjne i bardzo ciche. Można je zaprogramować w dowolny sposób, a raz ustawione mogą samodzielnie kosić trawę przez cały sezon

Sprawdź jak działają roboty koszące na naszym Facebooku: WiperPolska

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kosiarek automatycznych?

Czy automatyczne kosiarki zbierają skoszoną trawę?

Czy automatyczne kosiarki zbierają skoszoną trawę?

Nie, robot koszący posiada wbudowaną funkcję mulczowania, która sprawia, że resztki mielone są na bardzo drobne cząstki, przyczyniając się do naturalnego nawożenia trawnika.

Jak często należy ładować automatyczne kosiarki?

Jak często należy ładować automatyczne kosiarki?

Urządzenia takie działają w pełni automatycznie, dlatego same udają się do stacji dokującej, gdzie przeprowadzane jest ładowanie w momencie, gdy akumulatory urządzenia nie zapewniają odpowiedniej ilości energii.

Jak często automatyczna kosiarka wyjeżdża do pracy?

Jak często automatyczna kosiarka wyjeżdża do pracy?

Czas pracy jest w pełni programowalny. To od Ciebie zależy, jak często będzie koszony trawnik.

Czy podczas koszenia robot koszący wydaje jakieś dźwięki?

Czy podczas koszenia robot koszący wydaje jakieś dźwięki?

Kosiarka automatyczna w trakcie pracy wydaje dźwięk, ale jest to odgłos nieporównywalny do urządzeń spalinowych. Praca jest na tyle cicha, że z odległości kilkunastu metrów prawie jej nie słychać.

POZNAJ ROBOTY KOSZĄCE WIPER

SERIA I

Małe i średnie ogrody

SERIA F

Solidny w każdym calu

SERIA K/KS

Modułowy jest lepszy

SERIA Q

Na duże pochyłości

SERIA P

Duże powierzchnie

SERIA YARD

Parki i duże tereny zielone